DigiMach & Smart Manufacturing Day

Beste ondernemer in de verspaningsindustrie,

Eerder hebben wij u geïnformeerd over het project DigiMach, waarmee wij ons richten op het ondersteunen van bedrijven uit de verspanende industrie bij de inzet van digitaliseringstools binnen hun productieprocessen. DigiMach heeft een looptijd van drie jaar, waarin wij bedrijven via uiteenlopende activiteiten ondersteunen bij hun digitaliseringstraject.

Graag brengen wij u op de hoogte van enkele actuele ontwikkelingen binnen het project.

DIGIMACH.EU

Allereerst is onze website inmiddels live: https://digimach.eu/nl. Op deze website vindt u onder andere een overzicht van de verschillende demonstrators die door de projectpartners worden ontwikkeld. Deze demonstrators richten zich op vijf centrale themagebieden binnen DigiMach:

Binnenkort wordt aan de website bovendien een interactief platform toegevoegd, waarmee bedrijven op een laagdrempelige manier zelf digitale tools kunnen testen en verkennen.

DEMONSTRATORS

Op dit moment zijn reeds negen demonstrators beschikbaar op de website. Deze demonstrators worden binnen ons project beschikbaar gesteld aan een aantal pilot-bedrijven die ermee willen experimenteren. Met als doel om te bekijken of en in hoeverre deze bijdragen aan de digitaliseringswens van deze bedrijven.

  • Mocht één of meerdere demonstrators aansluiten bij uw bedrijfsvoering of digitaliseringsvraagstukken, dan komen wij graag met u in contact om samen te bekijken welke mogelijkheden er zijn voor verdere ondersteuning of implementatie. Neemt u in dat geval graag contact met mij op of met Robert van Rietveld van de Brightlands Smart Services Campus (in cc.)!

KORTE ENQUETE

In het kader van ons project willen wij graag concreet inzicht krijgen in de huidige uitdagingen, leerbehoeften en visies op kennisdeling binnen de sector. Uw input levert een directe bijdrage aan de lopende projectactiviteiten en ondersteunt de ontwikkeling van praktische oplossingen voor het MKB. Daarom nodigen wij u van harte uit om deel te nemen aan een korte enquête hierover. Deze wordt ook uitgevoerd in het kader van een masterscriptie aan de Maastricht University, School of Business and Economics, en draagt bij aan het DigiMach-project. Alle antwoorden worden vertrouwelijk behandeld. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 5–7 minuten en is deze week beschikbaar.

Link naar de survey: https://maastrichtuniversity.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_8vJnxuUUgma61sq

SMART MANUFACTURING DAY

Tot slot attenderen wij u graag op de Smart Manufacturing Day, die op 22 juni wordt georganiseerd door onze projectpartner de Brightlands Smart Services Campus. Tijdens deze bijeenkomst zal ook aandacht worden besteed aan DigiMach en zullen verschillende projectpartners aanwezig zijn.

Wij hopen u binnenkort verder te kunnen informeren of ontmoeten. Mocht u vragen hebben of interesse hebben in één van de demonstrators, neemt u dan gerust contact met ons op.

Nieuws & tips Doe hier je voordeel mee

Van restmateriaal naar leerstof: ontdek MateriaalMaatjes

Van restmateriaal naar leerstof: ontdek MateriaalMaatjes

Binnen de technische sector verdwijnen dagelijks bruikbare materialen in containers. Tegelijkertijd zoeken scholen naar realistisch oefenmateriaal voor hun praktijklessen. Het Limburgse initiatief MateriaalMaatjes brengt deze werelden bij elkaar.

Lees meer

Werkbezoek van gedeputeerde Elianne Demollin-Schneiders

Werkbezoek van gedeputeerde Elianne Demollin-Schneiders

Slimmer werken, duurzaam groeien. Dat stond centraal tijdens het werkbezoek van gedeputeerde Elianne Demollin-Schneiders aan Chromin in Maastricht. Samen met werkgevers, opleidingspartners en vertegenwoordigers van Techniekcoalitie Limburg sprak zij over het belang van ontwikkeling en innovatie voor de Limburgse techniek.

Lees meer

Techniek Talent Alert juni 2025

Techniek Talent Alert juni 2025

Leuk dat je weer mee leest met een nieuwe editie van het Techniek Talent Alert! Onze arbeidsmarktcoaches hebben weer een aantal kandidaten aangedragen die op zoek zijn naar een nieuwe baan. Zowel kandidaten met ervaring in de techniek, als mensen die graag de overstap willen maken.

Lees meer
Maak gebruik van onze oplossingen
voor jouw toekomst

Een Limburgs initiatief van

Neem contact op

  1. 0486 – 47 77 81
  2. info@techniekcoalitielimburg.nl
  3. Hollandiaweg 3C
    6541 BL Nijmegen
    (Postadres)
  4. Volg ons op social media:
adres download mail telefoon voucher-ik-ben-ondernemer-in-de-techniek voucher-ik-ben-praktijkopleider-in-de-techniek voucher-ik-werk-in-de-techniek voucher-ik-wil-techniekopleider-worden voucher-ik-zoek-werk-in-de-techniek kennis-bijspijkeren levenlang-leren loopbaanbegeleiding opleiding-hybride praktijkopleider stroomlijnen-processen veranderplan zij-instroom branches opleidingsniveau overige regio uren bedrijf