Bedrijven organiseren samen event om jongeren te interesseren voor techniek

In Noord Limburg slaan bedrijven de handen ineen om jongeren te interesseren voor de techniek. Op verschillende dagen in maart, april en mei openen ze hun deuren voor de jongeren en hun ouders. De bedrijven volgen hiermee het voorbeeld van ondernemers in de regio Deurne en Eindhoven. Daar is techniek inmiddels ‘hip and happening’.

Elk bedrijf organiseert op een van de dagen een rondleiding en allerlei leuke doe-activiteiten. Zo kunnen jongeren bijvoorbeeld meewerken aan een racewagen, telefoonhouder of andere leuke gadget. Door de krachten te bundelen ontstaat een langdurig event over meerdere dagen, een breder zicht op de mogelijkheden in de techniek en grotere (media)aandacht. En daarmee grotere kans op instroom van jongeren.

Klik hier om te zien op welke dagen je bij welk techniekbedrijf terecht kunt.

Aanmelden kan hier 

Poster: https://brainportindustriescollege.nl/media/1574/tech-event-2020-regio-techniek-aan-de-maas-a4_poster.pdf

Nieuws & tips Doe hier je voordeel mee

DigiMach & Smart Manufacturing Day

DigiMach & Smart Manufacturing Day

Eerder hebben wij u geïnformeerd over het project DigiMach, waarmee wij ons richten op het ondersteunen van bedrijven uit de verspanende industrie bij de inzet van digitaliseringstools binnen hun productieprocessen. DigiMach heeft een looptijd van drie jaar, waarin wij bedrijven via uiteenlopende activiteiten ondersteunen bij hun digitaliseringstraject. Op 22 juni wordt de Smart Manufacturing Day georganiseerd door onze projectpartner de Brightlands Smart Services Campus. Tijdens deze bijeenkomst zal ook aandacht worden besteed aan DigiMach en zullen verschillende projectpartners aanwezig zijn.

Lees meer

Van restmateriaal naar leerstof: ontdek MateriaalMaatjes

Van restmateriaal naar leerstof: ontdek MateriaalMaatjes

Binnen de technische sector verdwijnen dagelijks bruikbare materialen in containers. Tegelijkertijd zoeken scholen naar realistisch oefenmateriaal voor hun praktijklessen. Het Limburgse initiatief MateriaalMaatjes brengt deze werelden bij elkaar.

Lees meer

Werkbezoek van gedeputeerde Elianne Demollin-Schneiders

Werkbezoek van gedeputeerde Elianne Demollin-Schneiders

Slimmer werken, duurzaam groeien. Dat stond centraal tijdens het werkbezoek van gedeputeerde Elianne Demollin-Schneiders aan Chromin in Maastricht. Samen met werkgevers, opleidingspartners en vertegenwoordigers van Techniekcoalitie Limburg sprak zij over het belang van ontwikkeling en innovatie voor de Limburgse techniek.

Lees meer
Maak gebruik van onze oplossingen
voor jouw toekomst

Een Limburgs initiatief van

Neem contact op

  1. 0486 – 47 77 81
  2. info@techniekcoalitielimburg.nl
  3. Hollandiaweg 3C
    6541 BL Nijmegen
    (Postadres)
  4. Volg ons op social media:
adres download mail telefoon voucher-ik-ben-ondernemer-in-de-techniek voucher-ik-ben-praktijkopleider-in-de-techniek voucher-ik-werk-in-de-techniek voucher-ik-wil-techniekopleider-worden voucher-ik-zoek-werk-in-de-techniek kennis-bijspijkeren levenlang-leren loopbaanbegeleiding opleiding-hybride praktijkopleider stroomlijnen-processen veranderplan zij-instroom branches opleidingsniveau overige regio uren bedrijf